کلاس گروهی آلمانی در رشت، ترمیک یا فشرده در سپانو

 
کلاس گروهی آلمانی در رشت، ترمیک یا فشرده در سپانو
کلاس های گروهی زبان آلمانی در رشت به صورت ترمیک و فشرده برگزار میشود. علاوه بر این کلاس های خصوصی هم برای زبان آموزان برگزار میشود تا افراد بتوانند آلمانی در رشت را در سپانو بیاموزند.

بهترین موسسه زبان آلمانی رشت در سپانو

اگر قصد دارید زبان آلمانی را بیاموزید، بهترین راه حل این است که به موسسه زبان آلمانی معتبری مراجعه کرده و بعد از ثبت نام در یکی از دوره های مربوطه، این زبان را بیاموزید. چنانچه در رشت زندگی می‌کنید، پیشنهاد ما به شما این است که با مراجعه به مرکز آموزشگاه سپانو در رشت و تکمیل فرم ثبت نام، با مشاور آموزشگاه صحبت کرده و در بهترین دوره متناسب با شرایط زندگی خود، در دوره ها، شرکت کنید. کلاس های آموزش زبان آلمانی سپانو به صورت های متنوعی برگزار می‌شود و شرایط آموزش را برای تمامی افراد فراهم می‌کند.

برگزاری دوره های متنوع آلمانی در رشت

سپانو برای افزایش کیفیت آموزش برای زبان آموزان علاقه مند به زبان آلمانی، دوره های متفاوتی برگزار می‌کنند. این دوره ها به شما کمک می‌کند تا در کنار دغدغه های روزمره و مشکلات کاری و تحصیلی زبان آلمانی را آموخته و خود را برای موفقیت در زبان آلمانی آماده کنید. این دوره ها به صورت ترمیک، فشرده و خصوصی برگزار می‌شود که شما می‌توانید با هدف آموزش و یا شرایط خودتان یکی از این موارد را انتخاب کنید. لازم است بدانید که با ثبت نام در دوره های آموزش آلمانی به صورت خصوصی می‌توانید دوره خود را به صورت آنلاین، حضوری یا هیبرید بگذرانید.

شرکت در کلاس های آموزش آلمانی رشت

کلاس گروهی آلمانی ترمیک در رشت

اگر برای آموزش زبان عجله ای ندارید، بهترین دوره ای می‌توانید در آن شرکت کنید، دوره آلمانی ترمیک است. زیرا با شرکت درکلاس های ترمیک، زبان آلمانی را به آرامی و با تمرکز هر چه بیشتر می‌آموزید. خوب است بدانید که شما با ثبت نام در این دوره ها، هر یک سطوح از زبان آلمانی را در سه ترم دو ماهه یاد می‌گیرید. این بدان معناست که هر سطح آموزشی آلمانی در کلاس های ترمیک حدود 6 ماه آموزشی طول خواهد کشید.

دوره گروهی فشرده آلمانی رشت در سپانو

 در سپانو کلاس های زبان آلمانی به صورت فشرده هم برای شما وجود دارد. این دوره ها مناسب افرادی است که به هر دلیلی مانند مهاجرت و دریافت مدرک، فرصت محدودی برای آموزش آلمانی دارند. زبان آموزان دوره های فشرده نیز می‌توانند بیشترین مطالب را در کوتاه ترین زمان ممکن بیاموزند. بنابراین اگر قصد مهاجرت به کشور‌های آلمانی‌زبان را دارید، دوره های فشرده زبان آلمانی منتظر شماست. کلاس های فشرده دو روز در هفته برگزار می‌شود و هر جلسه حدود 3 ساعت به طول می‌انجامد تا بتوانید در مدت سه ماه یک سطح آموزشی را بخوانید. پس اگر : 

 _ قصد مهاجرت به آلمان و دیگر کشور های آلمانی‌زبان را دارید.

_ باید در آزمون بین المللی آلمانی شرکت کنید.

_ در آینده احتیاج به مدرک زبان آلمانی دارید.

_ باید هر چه سریع تر این زبان را بیاموزید.

اگر جزو این دسته از افراد هستید، هرچه سریع تر به سپانو مراجعه کنید و زبان آلمانی را در دوره فشرده توسط بهترین اساتید آلمانی رشت بیاموزید.

زبان آلمانی در آکادمی سپانو در رشت

استاد مسلط به زبان آلمانی در رشت در سپانو

از مهم ترین ویژگی های یادگرفتن اصولی زبان آلمانی این است که استاد خوبی داشته باشید. نیمی از موفقیت زبان آموزان سپانو به تلاش اساتید برتر آلمانی در سپانو بر می‌گردد. زبان آموزان با کمک مدرسین آلمانی خوب سپانو می‌توانند زبان آلمانی را به خوبی بیاموزند و سپس با تلاش و تمرین کافی، به تسلط در این زبان برسند. پس اگر برای یادگرفتن زبان آلمانی به دنبال استاد مناسبی برای آموزش می‌گردید، لازم است به سپانو مراجعه کنید. اساتید زبان آلمانی سپانو، بهترین مدرسین رشت هستند. مدرسین سپانو با بهره گیری از بهترین منابع زبان آلمانی به تدریس این زبان به افراد علاقه مند و مشتاق آموزش می‌پردازند. اساتید آلمانی سپانو تجربه کافی در زمینه آموزش داشته و توانایی تدریس در انواع دوره های زبان آلمانی را دارند. بنابراین اگر مایل هستید زبان آلمانی را توسط اساتید آلمانی توانمند بیاموزید، به سپانو مراجعه کنید.

ثبت نام در مرکز موسسه سپانو در رشت

برای اینکه بتوانید در دوره ها و کلاس های آموزشی زبان آلمانی در سپانو شرکت کنید، لازم است ابتدا ثبت نام کنید. شما می‌توانید قبل از ثبت‌نام با مشاور آموزشگاه صحبت کرده و درمورد دوره ها از ایشان مشورت بگیرید. البته اگر قبلا زبان آلمانی را در آموزشگاه دیگر یا به صورت خود آموز و یا حتی مدت ها پیش در سپانو آموخته اید، لازم است در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و سپس با اطمینان کامل سر کلاس سطح مورد نظر خود حاضر شوید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یافتن پرسش های خود به واتس اپ مرکز آموزشی سپانو پیام بفرستید یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

33330595_013

32330596-7_013

منتظر حضور شما در سپانو هستیم.

لوگوی سپانو

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید