دوره های آموزش زبان آلمانی در رشت

 
دوره های آموزش زبان آلمانی در رشت
کلاس های آموزش زبان آلمانی در سپانو در رشت، به صورت ترمیک, فشرده و خصوصی برگزار می‌شود. برای ثبت نام در کلاس زبان آلمانی، به مرکز کانون زبان آلمانی سپانو مراجعه کنید.

آموزش زبان آلمانی با کیفیت در رشت

اگر در رشت یا شهرستان های اطراف آن زندگی می‌کنید و قصد دارید زبان آلمانی را بیاموزید، لازم است بهترین آموزشگاه زبان آلمانی رشت را بشناسید. موسسه برتر آموزش زبان آلمانی در رشت، سپانو است که با برگزاری دوره ها و کلاس های آموزش زبان آلمانی به صورت متنوع به افراد کمک می‌کند تا در کنار دغدغه های کاری و تحصیلی المانی آموخته و از یادگرفتن زبان لذت ببرند. شما می‌توانید در سپانو، علاوه بر زبان آلمانی، زبان های دیگری هم مانند روسی، ترکی، فرانسوی و... را نیز بیاموزید. در ادامه مطب می‌توانید درمورد ویژگی های مهم آموزشگاه آلمانی سپانو بخوانید و سپس آموزش را آکادمی سپانو شروع کنید.

موفقیت زبان آموزان آلمانی رشت در سپانو

قبل از هر چیز لازم است درمورد افرادی که این زبان را قبلا در سپانو آموخته اند، اطلاعاتی به دست آورید. تعداد زیادی از زبان آموزانی که در سپانو آلمانی آموخته اند، حالا در یکی از کشورهای آلمانی‌زبان در حال تحصیل، کار یا تحصیل و کار در کنار هم هستند. علاوه بر این، نیمی دیگر از زبان آموزان سپانو در حال حاضر در آموزشگاه های زبان آلمانی در حال تدریس هستند. در واقع این موضوع نشان‌دهنده این است که سپانو از ابتدا تا انتهای آموزش یاری‌گر شما خواهد بود و به شما در مسیر آموزش کمک می‌کند. اما این موفقیت ناشی از چیست؟

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی رشت

اولین نکته در موفقیت زبان آموزان سپانو به تلاش و تمرین خودشان بر‌می‌گردد. پس اگر قصد دارید در زمینه آموزش آلمانی بهترین باشید، ابتدا باید برای تمرین هر روزه زبان آلمانی برنامه ریزی کنید. اما علاوه بر این کمک های آموزشگاه سپانو و اساتید آلمانی سپانو تاثیر زیادی بر آموزش باکیفیت این افراد داشته است. سپانو با برگزاری دوره های آموزشی ترمیک، فشرده و خصوصی و همچنین دوره های آمادگی آزمون به شما در دریافت نمره عالی در آزمون های مهم آلمانی نظیر گوته، تست داف و ecl کمک می‌کند.

برگزاری دوره های اموزش آلمانی در رشت

  سپانو برای افزایش کیفیت آموزش برای زبان آموزان علاقه مند به زبان آلمانی، دوره های متفاوتی برگزار می‌کنند. این دوره ها به شما کمک می‌کند تا در کنار دغدغه های روزمره و مشکلات کاری و تحصیلی زبان آلمانی را آموخته و خود را برای موفقیت در زبان آلمانی آماده کنید. این دوره ها به صورت ترمیک، فشرده و خصوصی برگزار می‌شود که شما می‌توانید با هدف آموزش و یا شرایط خودتان یکی از این موارد را انتخاب کنید.

آموزش زبان آلمانی در رشت

دوره آلمانی ترمیک زبان آلمانی سپانو

یکی از دوره هایی که سپانو برای آموزش به افراد پیشنهاد می دهد، ترمیک است. از آنجا که آموزش به صورت گروهی بهتر صورت می گیرد، کلاس های ترمیک آموزش آلمانی برای زبان آموزان مناسب است. افراد در جمع دوستان با تمرین و تکرار بیشتر مطالب سریع تر یاد می گیرند و آموخته ها را مدت طولانی تری در ذهن خود نگه می دارند. اما بعضی از افراد به دلایل متفاوتی مانند شرایط کاری و تحصیلی یا کمبود وقت برای دریافت مدرک شان، توانایی شرکت در کلاس های ترمیک را ندارند. برای اینگونه از افراد دوره های دیگر آلمانی در نظر گرفته شده است. پس اگر یکی از شرایط زیر را دارا هستید، دوره های آموزشی ترمیک آلمانی مناسب شماست:

_ زمان کافی برای آموزش دارید و می‌خواهید زبان آلمانی به آرامی و با تمرکز بخوانید.
_ آموزش در گروه را بیشتر از آموزش خصوصی می‌پسندید.
هزینه شرکت در کلاس آموزشی برایتان اهمیت دارد.

_ و....


آموزش زبان آلمانی آسان

زبان آلمانی فشرده را در رشت در سپانو بیاموزید.

یکی از دوره هایی که با استقبال بسیار زیاد افراد رو به روست، کلاس های زبان آلمانی به صورت فشرده است. این دوره ها مناسب افرادی است که به هر دلیلی مانند مهاجرت و دریافت مدرک، فرصت محدودی برای آموزش آلمانی دارند. زبان آموزان دوره های فشرده نیز می‌توانند بیشترین مطالب را در کوتاه ترین زمان ممکن بیاموزند. بنابراین اگر قصد مهاجرت به کشور‌های آلمانی‌زبان را دارید، دوره های فشرده زبان آلمانی منتظر شماست. کلاس های فشرده دو روز در هفته برگزار می‌شود و هر جلسه حدود 3 ساعت به طول می‌انجامد تا بتوانید در مدت سه ماه یک سطح آموزشی را بخوانید.

یادگرفتن آلمانی خصوصی در رشت

برای افرادی به دلیل مشغله های کاری و تحصیلی زمان کافی برای هماهنگ شدن در کلاس های ترمیک و فشرده را ندارند، کلاس دیگری وجود دارد. برای افراد با چنین شرایطی کلاس های خصوصی مناسب افراد خواهد بود زیرا روز و ساعت دوره های خصوصی با توجه به تایم های آزاد زبان آموزان و اساتید تنظیم می شود. علاوه بر این، مطالب در کلاس های خصوصی، سریع تر از دیگر دوره ها به شما آموخته خواهد شد و می‌توانید برای تدریس مطالب با استاد خود هماهنگ کنید. لازم است بدانید که با ثبت نام در دوره های آموزش آلمانی خصوصی می‌توانید دوره خود را به صورت آنلاین، حضوری یا هیبرید بگذرانید.

آزمون های زبان آلمانی بین المللی

استاد برتر آلمانی در رشت در سپانو

از مهم ترین مواردی که باید برای شروع آموزش زبان آلمانی در نظر بگیرید، انتخاب استاد خوب آلمانی است. اگر در سپانو به آموزش زبان آلمانی می‌پردازید، از این بابت نگران نباشید. چون اساتید سپانو، همگی از مدرسین برتر استان گیلان هستند و با به کارگیری شیوه های مختلف آموزشی و با کمک منابع معتبر آلمانی، این زبان را به شما آموخته و شما را برای آزمون های بین المللی آماده می‌کند.

ثبت نام در آکادمی سپانو در رشت

برای اینکه بتوانید در دوره ها و کلاس های آموزشی زبان آلمانی در سپانو شرکت کنید، لازم است ابتدا ثبت نام کنید. شما می‌توانید قبل از ثبت‌نام با مشاور آموزشگاه صحبت کرده و درمورد دوره ها از ایشان مشورت بگیرید. البته اگر قبلا زبان آلمانی را در آموزشگاه دیگر یا به صورت خود آموز و یا حتی مدت ها پیش در سپانو آموخته اید، لازم است در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و سپس با اطمینان کامل سر کلاس سطح مورد نظر خود حاضر شوید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یافتن پرسش های خود به واتس اپ آموزشگاه پيام بفرستید یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

33330595_013

32330596-7_013

منتظر حضور شما در سپانو هستیم.

لوگوی سپانو

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید