برگزاری کلاس های آموزش زبان آلمانی در رشت

 
برگزاری کلاس های آموزش زبان آلمانی در رشت
بهترین دوره آموزش زبان آلمانی در رشت به صورت ترمیک، فشرده و خصوصی برگزار می‌شود. اساتید مجرب سپانو در رشت در سپانو تدریس زبان آلمانی را بر عهده دارند.

بهترین آموزشگاه آلمانی رشت، سپانو

اگر در رشت یا شهرستان های اطراف  آن زندگی می‌کنید، لازم است بدانید که بهترین موسسه آموزشی آلمانی، آکادمی زبان سپانو در رشت است که به شما در یادگرفتن زبان آلمانی کمک می‌کند. درمورد این آموزشگاه موفق در ادامه مطلب بخوانید.

مدرس عالی آلمانی رشت در سپانو

یکی از مهم ترین مواردی که باید برای آموزش زبان به آن دقت کنید، یادگرفتن زبان آلمانی توسط مدرس عالی است. اما زمانی که در سپانو ثبت نام می‌کنید، خیالتان از این بابت راحت باشد. زیرا مدرسین آلمانی سپانو، بهترین اساتید آلمانی رشت هستند. این اساتید با تجربه چندین ساله ای که در زمینه آموزش زبان آلمانی دارند، می‌توانند شما را به این زبان علاقه‌مند کرده و با کمک گرفتن از منابع معتبر آموزشی به شما آلمانی بیاموزند.

تدریس آلمانی توسط بهترین مدرس رشت

برگزاری کلاس زبان آلمانی در رشت

کلاس های آموزشی زبان آلمانی و زبان های دیگر در سپانو در رشت برگزار می‌شود. این دوره های آموزشی به صوت حضوری در رشت برگزار می‌شود اما شما می‌توانید از هر کجای ایران به صورت آنلاین در کلاس ها حضور داشته و آلمانی را توسط  اساتید برتر آلمانی سپانو بیاموزید.

دوره ترمیک آلمانی سپانو

یکی از دوره هایی آموزش زبان آلمانی، ترمیک است. اگر برای آموزش زبان عجله ای ندارید، این دوره ها بهترین گزینه برای شماست. زیرا با شرکت در کلاس ترمیک، زبان آلمانی را به آرامی و با تمرکز هر چه بیشتر می‌آموزید و شما با ثبت نام در این دوره ها، هر سطح از زبان آلمانی را در سه ترم دو ماهه یاد می‌گیرید. این بدان معناست که هر سطح زبان آلمانی برای آموزش در کلاس های ترمیک حدود 6 ماه آموزشی طول خواهد کشید.


بهترین موسسه آموزش آلمانی رشت

دوره فشرده آلمانی رشت در سپانو

کلاس های فشرده زبان آلمانی در رشت، بدین صورت است که شما با شرکت در این دوره ها می‌توانید هر سطح را در یک ترم یاد بگیرید. این ترم سه ماه به طول می‌انجامد و هر جلسه حدود 3 ساعت طول می‌کشد. شما می‌توانید بعد از گذراندن هر سطح، در آزمون جامع همان سطح شرکت کنید و سپس به سطح بعدی راه پیدا کنید.

زبان آلمانی خصوصی در رشت

 اگر به دلیل تحصیل یا اشتغال فرصت محدودی برای آموزش دارید، و همچنین اگر هماهنگی با کلاس گروهی برایتان سخت و یا حتی غیر‌ممکن است، آموزش را رها نکنید. زیرا روز و ساعت کلاس های خصوصی آموزش آلمانی با توجه به زمان های آزاد شما و استاد شما برنامه ریزی خواهد شد. لازم است بدانید که در کلاس های خصوصی تدریس مطالب و منابع آموزشی با نظر شما و تایید مدرس تان صورت خواهد گرفت. بنابراین آموزش با کیفیت تر و سریع تری را تجربه خواهید کرد.

 

برگزاری کلاس زبان آلمانی در رشت

آزمون جامع آلمانی در رشت در سپانو

در سپانو برای اطمینان از کیفیت آموزش افراد، بعد از اتمام هر سطح آموزشی آزمون جامع همان سطح از افراد گرفته می‌شود. بدین صورت افراد با دریافت نمره خوب متوجه می‌شوند تا سطح گذشته از زبان آلمانی را آموخته و توانایی ورود به سطح جدید را دارند.

ثبت نام در بهترین آموزشگاه آلمانی رشت

 برای شرکت در دوره های آموزش زبان آلمانی بهترین آموزشگاه آلمانی در رشت باید به مرکز آموزشگاه مراجعه کرده و بعد از تکمیل فرم ثبت نام، منتظر شروع کلاس ها باشید. اگر قبل از ثبت نام در مورد دوره ها و کلاس ها سوال دارید، می‌توانید با مرکز آموزشگاه تماس گرفته و یا به واتس اپ کانون آلمانی سپانو پیام دهید و با ما صحبت کنید.

33330595_013

32330596-7_013

لوگوی سپانو

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید