کلاس المانی خصوصی در رشت در سپانو

 
کلاس المانی خصوصی در رشت در سپانو
بهترین دوره خصوصی زبان آلمانی در رشت برگزار می‌شود. شما در کلاس های خصوصی می‌توانید آلمانی را با کیفیت و با بهترین مدرسین آلمانی رشت در سپانو بیاموزید.

زبان آلمانی در رشت را در سپانو بیاموزید.

اگر در رشت یا شهرستان های اطراف آن ساکن هستید و قصد دارید زبان آلمانی بیاموزید، بهتر است هر چه سریع تر به موسسه زبان آلمانی سپانو مراجعه کنید. آموزشگاه سپانو، برای یادگرفتن این زبان از اساتید مجرب و حرفه ای رشت کمک گرفته است تا آموزش زبان را برای شما لذت بخش کند. پس اگر در یادگرفتن زبان آلمانی، به مدرس تان اهمیت می‌دهید، سپانو را برای آموختن انتخاب کنید.

زبان آموزان موفق المانی سپانو در رشت

 تعداد زیادی از زبان آموزان در سپانو که آلمانی آموخته اند، حالا در یکی از کشورهای آلمانی‌زبان در حال تحصیل، کار یا تحصیل و کار در کنار هم هستند. علاوه بر این، نیمی دیگر از زبان آموزان سپانو در حال حاضر در آموزشگاه های زبان آلمانی در حال تدریس هستند. در واقع این موضوع نشان‌دهنده این است که سپانو از ابتدا تا انتهای آموزش یاری‌گر شما خواهد بود و به شما در مسیر آموزش کمک می‌کند. اما این موفقیت ناشی از چیست؟

شرکت در دوره های آموزشی آلمانی در رشت

برگزاری دوره های متنوع آلمانی در سپانو

کلاس ها و دوره های آموزش زبان آلمانی در رشت به سه صورت مختلف برگزار می شود تا افراد با هر شرایطی بتوانند از آموزش بهره مند شوند. اگر زمان کمی برای یادگرفتن آلمانی دارید و قرار است این زبان را در مدت محدودی بیاموزید، نگران نباشید. چون در این حالت نیز در سپانو می‌توانید با شرکت در دوره های فشرده هر سطح را در کمتر از سه ماه آموزشی یادگرفته و مسلط شوید. علاوه بر این اگر به دلیل مشغله های کاری و تحصیلی توانایی حضور در کلاس های گروهی آلمانی مانند ترمیک و فشرده را ندارید، دوره خصوصی برای شما مناسب است.

کلاس خصوصی آلمانی در رشت

در دوره های خصوصی روز و ساعت کلاس های شما بر اساس تایم آزاد خودتان و اساتید تنظیم می شود. این در حالی است که در کلاس های ترمیک و فشرده شما باید تایم خودتان را با روز و ساعتی که موسسه برای شما در نظر می‌گیرد، تنظیم کنید. بنابراین اگر به دلیلی مشغله های کاری و تحصیلی قادر به شرکت در دوره های گروهی نیستید می‌توانید در دوره های خصوصی شرکت کنید. علاوه بر این در دوره های خصوصی شما مطالب را بسیار سریع تر از دوره های دیگر می آموزید و به خاطر می سپارید. پس اگر به هر دلیلی مثل مهاجرت برای دریافت مدرک زبان آلمانی خود عجله دارید، می توانید با شرکت در دوره های خصوصی هر چه سریع تر این زبان را بیاموزید و خود را برای هدف تان آماده کنید.

زبان آلمانی خصوصی در رشت

مزیت های کلاس خصوصی آلمانی

علت پیشرفت سریع تر شما در دوره های خصوصی این است که تعداد شما در کلاس بسیار کمتر از دیگر دوره هاست. علاوه بر این اگر مطلبی را قبلا آموخته اید و مسلط هستید، می توانید از استاد خواهش کنید تا از آن عبور کند و یا اگر مطلبی را متوجه نشدید، از استادتان بخواهید تا آن را چندین دفعه برای شما شرح دهد. در واقع این توضیحات بدان معناست که شما با شرکت در دوره های خصوصی آلمانی سپانو، می‌توانید آموزشی با کیفیت را تجربه کرده و پشت سر بگذارید.

در کلاس های آلمانی سپانو در رشت ثبت نام کنید.

برای شرکت در دوره ها لازم است تا ابتدا ثبت نام کرده و بعد از تکمیل فرم ثبت نام منتظر شروع کلاس ها باشید. اگر قبلا زبان آلمانی را آموخته اید لازم است تا در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و سپس به کلاس ها بپیوندید. اما قبل از انجام این کار بهتر است درمورد موفقیت زبان آموزان سپانو نیز بدانید تا با اطمینان در کلاس ها شرکت کنید.

اگر قبل از ثبت نام سوالی درمورد هر کدام از دوره و کلاس های سپانو دارید، با ما به شماره های زیر تماس بگیرید.

 33330595_013

32330596-7_013

شما همچنین می توانید این شماره را در تلفن همراه خود ذخیره کنید و به واتس اپ سپانو پیام بدید. 09215231719 و یا با یه کلیک، با ما مسقیما در واتس اپ موسسه صحبت کنید.

لوگوی سپانو

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید