بهترین دوره آموزش آلمانی در رشت

 
بهترین دوره آموزش آلمانی در رشت
برای یادگرفتن زبان آلمانی در رشت باید در بهترین موسسه زبان آلمانی یعنی سپانو شرکت کنید. در سپانو دوره های متنوعی توسط بهترین اساتید آلمانی رشت تدریس خواهد شد.

دوره آلمانی در رشت

برای آموزش زبان آلمانی بهترین راه این است که در یکی از آموزشگاه های زبان در شهر نزدیک خودتان ثبت نام کرده و با شرکت در دوره ها و کلاس های آن به یادگرفتن بپردازید. اگر در رشت یا شهرستان های اطراف آن ساکن هستید، پیشنهاد ما به شما، شرکت در دوره های آموزشی زبان آلمانی سپانو است.

بهترین موسسه آلمانی رشت، سپانو

آموزشگاه سپانو بهترین موسسه زبان آلمانی در رشت است البته لازم است بدانید که این موضوع علت های متفاوتی دارد. قبل از شرکت در دوره ها و کلاس های هر آموزشگاهی بهتر است از تجربه زبان آموزان گذشته آن ها آگاه شوید.

 تعداد زیادی از زبان آموزانی که در سپانو آلمانی آموخته اند، حالا در یکی از کشورهای آلمانی‌زبان در حال تحصیل، کار یا تحصیل و کار در کنار هم هستند. علاوه بر این، نیمی دیگر از زبان آموزان سپانو در حال حاضر در آموزشگاه های زبان آلمانی در حال تدریس هستند. در واقع این موضوع نشاندهنده این است که سپانو از ابتدا تا انتهای آموزش یاری‌گر شما خواهد بود و به شما در مسیر آموزش کمک می‌کند.

افراد موفق در زبان آلمانی، با شرکت در دوره ها و کلاس های سپانو، این زبان را آموخته اند و سپس برای آماده شدن در آزمون های آلمانی در کلاس های آمادگی آزمون شرکت کرده اند. لازم است بدانید که سپانو اولین نماینده برگزارکننده آزمون ecl در ایران است بنابراین شما بعد از آموزش این زبان می‌توانید با شرکت در این آزمون بین المللی، مدرک زبان آلمانی خود را دریافت کنید.

دوره های فشرده و ترمیک آموزش آلمانی سپانو

دوره های آموزش آلمانی در رشت

دوره ها و کلاس های آموز زبان آلمانی در سپانو متعدد هستند و به شما کمک میکنند تا با هر شرایط کاری و تحصیلی و در کنار مشغله های دیگر زندگی تان به آموز زبان بپردازید. دوره ها آموزش زبان آلمانی در سپانو هم برای بزرگسالان و هم نوجوانان برگزار می شود. اما نکته مهم تر اینجاست که این دوره ها مناسب تمامی افراد خواهد بود. برای مثال اگر زبان آلمانی را به دلیل علاقه مند بودن به آن می آموزید، دوره های ترمیک مناسب شماست. همچنین اگر برای آموزش و رسین به سطح خاصی از آلمانی عجله ندارید، شرکت در کلاس های ترمیک کمک زیادی به شما خواهد کرد. چون این دوره ها به صورت آهسته، مطالب را به شما می آموزند و جلو می برند.

کلاس های فشرده زبان آلمانی سپانو

علاوه بر دوره های ترمیک، در سپانو کلاس های زبان آلمانی به صورت فشرده هم برای شما وجود دارد. این دوره ها مناسب افرادی است که به هر دلیلی مانند مهاجرت و دریافت مدرک، فرصت محدودی برای آموزش آلمانی دارند. زبان آموزان در کلاس های فشرده می‌توانند بیشترین مطالب را در کوتاه ترین زمان ممکن بیاموزند. (بنابراین اگر قصد مهاجرت به کشور های آلمانی‌زبان را دارید، دوره های فشرده آلمانی منتظر شماست.)

کلاس خصوصی آموزش آلمانی

اگر به دلیل تحصیل یا اشتغال فرصت محدودی برای آموزش دارید، و همچنین اگر هماهنگ شدن با کلاس های گروهی برایتان سخت و یا حتی غیر‌ممکن است، آموزش را رها نکنید. زیرا روز و ساعت کلاس های خصوصی آموزش آلمانی با توجه به زمان های آزاد شما و استاد شما برنامه ریزی خواهد شد. لازم است بدانید که در کلاس های خصوصی تدریس مطالب و منابع آموزشی با نظر شما و تایید مدرس تان صورت خواهد گرفت. بنابراین آموزش با کیفیت تر و سریع تری را تجربه خواهید کرد.

 کلاس های آموزش زبان آلمانی در بهترین آموزشگاه رشت، سپانو

ثبت نام در کلاس های آموزش آلمانی

برای اینکه در دوره های زبان آلمانی سپانو در رشت شرکت کنید، باید ابتدا ثبت نام کنید. اگر زبان آلمانی را قبلا تا سطحی آموخته اید باید در آزمون تعیین سطح آلمانی شرکت کنید تا آموخته هایتان توسط آموزشگاه سنجیده شود و بهترین دوره در اختیار شما قرار گیرد. در این صورت شما می توانید بدون تکرار شدن مطالب، ادامه زبان آلمانی را که خواندید، بیاموزید و پیشرفت کنید.

برای ثبت نام و شرکت در کلاس ها می توانید به صورت حضوری به مرکز آموزشگاه بیایید. البته اگر قبل از ثبت نام سوالی درمورد دوره ها و کلاس ها دارید، با شماره های زیر تماس بگیرید.

 33330595_013

32330596-7_013

شما همچنین میتوانید در واتس اپ سوالات خود را از ما بپرسید. و یا به شماره 09215231719 در واتس اپ به ما پیام دهید.

فراموش نکنید که اینستاگرام موسسه آلمانی سپانو را هم دنبال کنید و از پست های ما دیدن کنید.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید