آیتلس رشت در سپانو : FCE

 
بهترین آموزشگاه زبان رشت بهترین را با کیفیت و نتایج بسنجیم تا به میزان و متر مناسبی بابت سنجش این سوال که بهترین آموزشگاه زبان رشت کجاست ؟ برسیم و پاسخ مناسبی بدهیم. برای این مسئله باید به این موضوع فکر کنیم ، آموزشگاه زبانی که در رشت صرفا شهرت دارد در مقایسه با موسسه زبانی که گمنام است بهتر است یا نه؟ یا موسسه زبانی که ناشناخته و چراغ خاموش حرکت می کند آیا برتر از آموزشگاه زبانی با شهرت کشوری است. خوب هیچ کدام از این مسائل نمی تواند به خودی خود دلیل خوبی برای انتخاب بهترین موسسه زبان در گیلان باشد بلکه باید به سوابق، اساتید، کتابها، روش های آموزشی و روشهای مدیریتی و کیفیت مکان و خدمات ارائه شده در آن موسسه اندیشید. و البته نتایجی که بر اثر جمع این موارد به دست می آید را به دقت بررسی کنیم. موسسه زبان سپانو تنها آموزشگاه بومی در استان گیلان و شهر رشت می باشد که دارای گواهی نامه ایزو 9001:2015 از موسسه دی ای اس از انگلستان می باشد و این به معنی تضمین کیفیت آموزش و تضمین کیفیت خدمات رسانی در بالاترین سطح می باشد. آلمانی در رشت : در آزمون گوته آلمانی آموزشگاه زبان سپانو بیشترین تعداد زبان آموز و قبولی را در طی چند سال اخیر داشته به طوری که افتخار ما آموزش بالغ بر 1300 نفر زبان آموز در این دوره ها با موفقیت 100% می باشد. آیلتس در رشت : در زمینه آیلتس و تافل بالاترین نمره کسب شده در موسسه نمره 9 می باشد و 98% از زبان آموزان در آیلتس موفق به کسب نمره بالای 6.5 شده اند. فرانسوی در رشت : مهاجرت به کبک را با نام سپانو در رشت می شناسند و این نشان از موفقیت شاگردان سپانو در آزمون های مختلف فرانسوی می باشد. طبق نظر سنجی های مکرر و با شرکت بیش از 2500 نفر سپانو نمره 98 را از صد در درصد رضایت و رغبت کسب نمود و این نشان از بهترین کیفیت آموزش زبان در رشت دارد. با احترام به همه موسسات و آموزشگاه های زبان در گیلان و اساتید کلاس های خصوصی و عمومی در رشت باید خاطر نشان کرد که سپانو یکی از بهترین ها در گیلان است و می کوشد تا برای ارتقائ سطح علمی و آموزشی در استان گیلان و شهر رشت بهترین ها که همانا در خور شئان همشهریان و هم استانی ها و حتی مهمانان ما باشد را فراهم کند.

  

FCE

سرواژه کلمات First Certificate in English ، یکی ازپرطرفدارترین آزمن های بین المللی زبان است که توسط دانشگاه کمبریج برگزار می شود.این آزمون در سطح متوسط به بالا و B2، CEFRاست که مدرک آن نشان دهنده ی توانایی داوطلب در گفتار و نوشتار برای اهداف کاری و تحصیلی است.

این آزمون دارای 4 بخش است.

1.      Reading & use of English (مدت زمان: 1 ساعت و 15 دقیقه)

این بخش دارای 7 قسمت و 52 سوال است که متون آن  در مجموع، بین 3000  تا 3500 واژه است و داوطلبان باید توانایی خواندن و درک مطلب متن های متفاوتی مثل داستان، روزنامه، مجله،و متون اطلاعاتی و تبلیغاتی را داشته باشند.

در قسمت های 1 تا 4، دانش لغت و دستور زبان و در قسمت های 5-7 خواندن و درک مطلب آنان سنجیده می شود.

2.      Writing  (مدت زمان: 1 ساعت و 20 دقیقه)

این بخش دارای دو قسمت است که در قسمت اول داوطلبان باید یک مقاله بنویسند و در قسمت دوم از بین مقاله، نامه، و گزارش، یکی را به دلخواه انتخاب کرده و در مورد آن مینویسند.

3.      Listening  (مدت زمان: 40 دقیقه)

آزمون شنیداری 4 قسمت دارد که شامل صحبت های تک نفره و دو نفره در مورد موضوعات آشنا مثل برنامه های خبری و رادیویی، سخنرانی و اعلان های عمومی است. از داوطلبان اتتظار میرود که توانایی درک کلی و جزئی مطلب، و همچنین افکار، نگرش یا احساس گوینده را داشته باشند.

4.      Speaking  ( مدت زمان: 14 دقیقه)

این بخش دارای 4 قسمت است که توسط 2 ممتحن و یک یا دو داوطلب دیگر برگزار می شود. از داوطلبین انتظار میرود که بتوانند در بحث ها شرکت کنند، ایده های خود را بیان کنند، و تبادل نظر کنند.

قسمت اول یک مکالمه کوتاه بین داوطلب و ممتحن است  که در مورد موضوعات روزمره مثل شغل، سرگرمی و برنامه های آینده است.

در قسمت دوم داوطلب باید یک دقیقه بدون وقفه صحبت کند. از هر داوطلب خواسته میشود تا دو عکس رنگی را با هم مقایسه کرده و نظر خود راجع به عکس با توجه به سوال ممتحن یا سوال نوشته شده در بالای عکس، بیان می کنند. از داوطلب شنونده نیز خواسته می شود تا نظری کوتاه راجع به عکس پس از صحبت بدون وقفه داوطلب اول، بدهد.

در قسمت سوم با توجه به یک عکس و یا دستور شفاهی، داوطلبین باید یک مکالمه دو طرفه داشته باشند. از داوطلبان انتظار می رود که بتوانند نظرات خود را بیان و توجیه کنند و با استفاده از مهارت های ارزیابی و حدس و گمان، به یک تصمیم منطقی برسند.

در قسمت چهار، داوطلبین و مصاحبه کننده در مورد موضوعات قسمت 3 بحث می کنند. در این قسمت ممتحن با پرسیدن سوالاتی، داوطلبین را به گسترش بحث تشویق می کند.

سیستم نمره دهی

علاوه بر اعلام نتیجه، به داوطلبینی که نمره بالا در ازمون کسب کرده اند، مدرک اعطا می شود. همچنین نمره انگلیسی کمبریج به همراه نمره آزمون و سطح CEFR به آن ها اعلام می شود.

از سال 2015 به بعد نمره کمبریج برای هر مهارت و بخش آزمون و میانگین کلی آن داده می شود.

 منبع : ieltstoday
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید