کلاس ترمیک زبان آلمانی در رشت

 
کلاس ترمیک زبان آلمانی در رشت
برای شرکت در کلاس های ترمیک و فشرده زبان آلمانی در رشت، به بهترین موسسه آموزشی یعنی سپانو، مراجعه کنید و خود را برای آزمون های بین المللی مانند ecl آماده کنید.

آموزش زبان آلمانی در سپانو با بهترین کیفیت

برای یادگرفتن زبان آلمانی روش های متفاوتی وجود دارد. اما قطعا بهترین روش این است که به آموزشگاه زبان مراجعه کرده و در دوره های آن شرکت کنید. اما نکته اینجاست که باید بهترین موسسه آلمانی را در شهر خود انتخاب کنید. اگر در شهر رشت یا شهرستان های نزدیک به آن ساکن هستید، بهتر است بدانید که آکادمی زبان سپانو، بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در شهر رشت و همچنین استان گیلان است که به شما در موفق شدن در آزمون های بین المللی کمک بسیار زیادی خواهد کرد. قبل از هرچیز بهتر است درمورد زبان آموزان سپانو اطلاعاتی به دست آورده و در مورد این موسسه زبان برتر در رشت، بیشتر بدانید.

شرکت در دوره های آموزشی زبان آلمانی در رشت

موسسه سپانو برای افزایش کیفیت آموزش، برای زبان آموزان، دوره های متفاوتی را در نظر گرفته است. در این صورت، افراد با شرایط زندگی، کاری و تحصیلی متفاوت می‌توانند در کلاس ها حضور پیدا کنند و زبان آلمانی را بیاموزند. این دوره ها به صورت فشرده، ترمیک و خصوصی برگزار می‌شود که می‌توانید در مورد آن ها در ادامه مطلب بخوانید.


دوره فشرده زبان آلمانی در رشت در سپانو

آلمانی ترمیک سپانو در رشت

 تحقیقات نشان داده است که آموزش در جمع دوستان بهتر و با کیفیت تر صورت میگیرد. افراد در دوره های ترمیک می توانند با همدیگر تعامل داشته و در کنار هم به آموزش زبان بپردازند. بنابراین اگر شرایط شرکت در کلاس های ترمیک زبان آلمانی را دارید، بهتر است هر چه سریع تر به موسسه سپانو آمده و ثبت نام کنید. اما بعضی از افراد به دلایل متفاوتی مانند شرایط کاری و تحصیلی یا کمبود وقت برای دریافت مدرک شان، توانایی شرکت در کلاس های ترمیک را ندارند. برای اینگونه از افراد دوره های دیگر زبان آلمانی در نظر گرفته شده است.

زبان آلمانی به صورت فشرده در سپانو

  یکی از دوره هایی که با استقبال بسیار زیاد افراد رو به روست، کلاس های زبان آلمانی به صورت فشرده است. این دوره ها مناسب افرادی است که به هر دلیلی مانند مهاجرت و دریافت مدرک، فرصت محدودی برای آموزش آلمانی دارند. زبان آموزان دوره های فشرده نیز می‌توانند بیشترین مطالب را در کوتاه ترین زمان ممکن بیاموزند. بنابراین اگر قصد مهاجرت به کشور‌های آلمانی‌زبان را دارید، دوره های فشرده زبان آلمانی منتظر شماست. کلاس های فشرده دو روز در هفته برگزار می‌شود و هر جلسه حدود 3 ساعت به طول می‌انجامد تا بتوانید در مدت سه ماه یک سطح آموزشی را بخوانید.

 

علت آموزش زبان آلمانی در رشت

کلاس آلمانی خصوصی به چه صورت است؟

  اگر به دلیل تحصیل یا اشتغال فرصت محدودی برای آموزش دارید، و همچنین اگر هماهنگی با کلاس آلمانی گروهی برایتان سخت و یا حتی غیر‌ممکن است، آموزش را رها نکنید. زیرا روز و ساعت کلاس های خصوصی آموزش آلمانی با توجه به زمان های آزاد شما و استاد شما برنامه ریزی خواهد شد. لازم است بدانید که در کلاس های خصوصی تدریس مطالب و منابع آموزشی با نظر شما و تایید مدرس تان صورت خواهد گرفت. بنابراین آموزش با کیفیت تر و سریع تری را تجربه خواهید کرد.

موفقیت را با سپانو تجربه کنید.

 تعداد زیادی از زبان آموزانی که در سپانو آلمانی آموخته اند، حالا در یکی از کشورهای آلمانی‌زبان در حال تحصیل، کار یا تحصیل و کار در کنار هم هستند. علاوه بر این، نیمی دیگر از زبان آموزان سپانو در حال حاضر در آموزشگاه های زبان آلمانی در حال تدریس هستند. در واقع این موضوع نشان‌دهنده این است که سپانو از ابتدا تا انتهای آموزش یاری‌گر شما خواهد بود و به شما در مسیر آموزش کمک می‌کند.

افراد موفق در زبان آلمانی، با شرکت در دوره ها و کلاس های سپانو، این زبان را آموخته اند و سپس برای آماده شدن در آزمون های آلمانی در کلاس های آمادگی آزمون شرکت کرده اند. لازم است بدانید که سپانو اولین مرکز برگزارکننده امتحان ecl در ایران است بنابراین شما بعد از آموزش این زبان می‌توانید با شرکت در این آزمون بین المللی، مدرک زبان آلمانی خود را دریافت کنید.

 زبان آلمانی در آکادمی سپانو در رشت

برای اینکه بتوانید در دوره ها و کلاس های آموزشی زبان آلمانی در سپانو شرکت کنید، لازم است ابتدا ثبت نام کنید. شما می‌توانید قبل از ثبت‌نام با مشاور آموزشگاه صحبت کرده و درمورد دوره ها از ایشان مشورت بگیرید. البته اگر قبلا زبان آلمانی را در آموزشگاه دیگر یا به صورت خود آموز و یا حتی مدت ها پیش در سپانو آموخته اید، لازم است در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و سپس با اطمینان کامل سر کلاس سطح مورد نظر خود حاضر شوید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یافتن پرسش های خود به پیام رسان واتس اپ موسسه سپانو پیام ارسال کرده یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

33330595_013

32330596-7_013

منتظر حضور شما در سپانو هستیم.

لوگوی سپانو

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید