یادگرفتن زبان ترکی استانبولی خصوصی در رشت

 
یادگرفتن زبان ترکی استانبولی خصوصی در رشت
برای آموزش زبان ترکی می‌توانید با مراجعه به موسسه زبان سپانو و ثبت نام در دوره ها، این زبان را بیاموزید و از یادگرفتن زبان ترکی لذت ببرید.

آموزش زبان ترکی را به سپانو بسپارید.

برای یادگرفتن زبان ترکی استانبولی بهترین راه این است که با مراجعه به موسسات آموزشی و ثبت نام در دوره ها و کلاس های مربوطه، آموزش را شروع کنید. نکته اینجاست که چگونه آموزشگاه مناسب را پیدا کنید و به آن اعتماد کنید؟ انجام این کار ممکن است بسیار طول بکشد و شما را از مسیر آموزش دور کند. اما با مطالعه این مطلب دیگر نگران این موضوع نخواهید بود زیرا می‌توانید با کانون زبان ترکی استانبولی و سایر زبان ها آشنا شوید.

بهترین آکادمی زبان ترکی استانبولی در رشت

بهترین، آسان ترین و کوتاه ترین راه برای یادگرفتن زبان های خارجه مانند زبان ترکی استانبولی این است که این زبان را توسط مدرس برتر ترکی و مسلط در آموزشگاه معتبر و مناسبی بیاموزید. اگر در رشت یا شهرستان های اطراف آن زندگی می‌کنید و حالا قصد دارید زبان ترکی استانبولی یا هر زبان دیگری را بیاموزید، به آکادمی زبان سپانو مراجعه کنید. شما در کانون زبان سپانو می‌توانید انواع زبان های خارجه را بیاموزید و از یادگرفتن لذت ببرید.در سپانو، انواع زبان ها اعم از زبان ترکی، آلمانی، فرانسوی، روسی و.. تدریس خواهد شد. همچنین سپانو نماینده خانه آیلتس آفرینش در تهران است و با کلاس های مخصوص برای آزمون آیلتس و همچنین آزمون ماک ( آزمون آزمایشی و شبیه سازی شده آیلتس) شما را برای این آزمون بین المللی آماده می‌کند.

 

یادگرفتن زبان ترکی در رشت

برگزاری دوره های ترمیک زبان ترکی رشت در سپانو

 سپانو، برای افزایش کیفیت آموزش، برای زبان آموزان دوره های متنوع آموزشی برگزار می‌کند. این دوره ها به صورت ترمیک و خصوصی در اختیار زبان آموزان قرار دارد. اگر برای آموزش زبان عجله ای ندارید، شرکت در دوره های ترمیک زبان ترکی استانبولی به شما پیشنها می‌شود. زیرا با شرکت در کلاس های ترمیک، این زبان را به آرامی و با تمرکز هر چه بیشتر می‌آموزید. شما با ثبت نام در این دوره ها، هر سطح از زبان ترکی خود را در سه ترم دو ماهه یاد می‌گیرید. این بدان معناست که هر سطح زبان برای آموزش در کلاس های ترمیک حدود 6 ماه آموزشی طول خواهد کشید. بنابراین چنانچه علاقه مند هستید تا زبان ترکی استانبولی را در گروه های دسته جمعی بیاموزید و با تمرین و تکرار به زبان ترکی مسلط شوید، شرکت در دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی سپانو مخصوص شماست.

 

بهترین آموزشگاه ترکی استانبولی در رشت

کلاس خصوصی زبان ترکی در رشت

اگر به دلیل تحصیل یا اشتغال فرصت محدودی برای آموزش دارید، و همچنین اگر هماهنگی با کلاس گروهی ترمیک ترکی استانبولی برایتان سخت و یا حتی غیر‌ممکن است، آموزش را رها نکنید. سپانو برای حل مشکل شما، فکر تازه ای دارد. شما می‌توانید با شرکت در کلاس های خصوصی سپانو، بدون به وجود آمدن هر گونه مشکلی زبان ترکی استانبولی را بیاموزید و از یادگرفتن لذت ببرید. زیرا روز و ساعت کلاس های خصوصی آموزش ترکی استانبولی با توجه به زمان های آزاد شما و استاد شما برنامه ریزی خواهد شد.

 لازم است بدانید که در کلاس های خصوصی تدریس مطالب و منابع آموزشی با نظر شما و تایید مدرس تان صورت خواهد گرفت. بنابراین آموزش با کیفیت تر و سریع تری را تجربه خواهید کرد. همچنین شما می‌توانید با توجه به نظر و علاقه خودتان، کلاس های خصوصی را به صورت حضوری، آنلاین و یا هیبرید بگذرانید و از آموزش لذت ببرید.

استاد ترکی استانبولی خوب در رشت

مدرسین زبان ترکی و سایر زبان ها در سپانو، همگی از اساتید برتر زبان در رشت و استان گیلان هستند و می‌توانند با تدریس در دروه های ترمیک و خصوصی، این زبان را به شما آموخته و شما را به سطح دلخواهتان در زبان ترکی برسانند. پس اگر قصد دارید تا زبان دلخواه خود را توسط بهترین اساتید و با کیفیت هرچه تمام تر بیاموزید، سپانو را برای آموزش انتخاب کنید.


تدریس زبان ترکی استانبولی توسط بهترین اساتید ترکی رشت

شرکت در دوره های آموزش ترکی رشت در سپانو

برای اینکه بتوانید در دوره ها و کلاس های آموزشی زبان ترکی در سپانو شرکت کنید، لازم است ابتدا ثبت نام کنید. شما می‌توانید قبل از ثبت‌نام با مشاور آموزشگاه صحبت کرده و درمورد دوره ها از ایشان مشورت بگیرید. البته اگر قبلا زبان ترکی استانبولی را در آموزشگاه دیگر یا به صورت خود آموز و یا حتی مدت ها پیش در سپانو آموخته اید، لازم است در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و سپس با اطمینان کامل سر کلاس سطح مورد نظر خود حاضر شوید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یافتن پرسش های خود به واتس اپ موسسه ترکی سپانو پیام بفرستید یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

33330595_013

32330596-7_013

منتظر حضور شما در سپانو هستیم.

لوگوی سپانو

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید