بهترین کلاس آموزش زبان آلمانی در رشت

 
بهترین کلاس آموزش زبان آلمانی در رشت
کلاس آموزش زبان آلمانی در رشت، به صورت ترمیک و فشرده و خصوصی برگزار می‌شود. اساتید برتر آلمانی رشت در سپانو، شما را برای آزمون های مهم، مانند ecl آماده می‌کنند.

چگونه آلمانی یاد بگیریم؟

اگر تصمیم دارید که زبان آلمانی را با کیفیت و عالی بیاموزید و هرگز فراموش نکنید، لازم است بهترین راه را برای انجام این کار انتخاب کنید. بهترین روش برای آموزش زبان آلمانی، مراجعه به آموزشگاه های زبان آلمانی و یادگرفتن آن توسط اساتید برتر آموزش آلمانی است. اگر در رشت یا شهرستان های اطراف آن زندگی می‌کنید، نگران این موضوع نباشید. چون یکی از موسسات خوب و برتر زبان آلمانی در رشت قرار دارد و می‌تواند به شما در آموزش این زبان کمک کنید. پس برای آموزش زبان آلمانی بهترین موسسه آموزش آلمانی، یعنی آکادمی سپانو را برای آموزش انتخاب کنید. لازم است بدانید، با اینکه سپانو بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در رشت و استان گیلان است، و می‌تواند در کنار آلمانی، اکثر زبان های خارجه را مثل فرانسوی، زبان ترکی استانبولی، ایتالیایی، روسی و.... را به شما آموزش دهد و شما را برای شرکت در آزمون های بین المللی آماده کند.

برگزاری کلاس های آموزش زبان آلمانی سپانو در رشت

سپانو برای افزایش کیفیت آموزش، برای زبان آموزان، دوره های متفاوتی را در نظر گرفته است. در این صورت، افراد با شرایط زندگی، کاری و تحصیلی متفاوت می‌توانند در کلاس ها حضور پیدا کنند و زبان آلمانی را بیاموزند. این دوره ها به صورت فشرده، ترمیک و خصوصی برگزار می‌شود. توجه کنید که شما می‌توانید قبل از ثبت نام در دوره های سپانو، با مشاور آموزشگاه صحبت کرده تا بتوانید در بهترین دوره ثبت نام کنید. البته برای کسب اطلاعات مختصری درمورد این دوره ها ادامه مطلب را بخوانید.


سپانو، بهترین مرکز آموزش زبان آلمانی در رشت

دوره گروهی آلمانی در رشت

دوره های گروهی سپانو در رشت، به صورت ترمیک و فشرده برگزار می‌شود. اگر برای یادگرفتن زبان آلمانی  با محدودیت های زمانی روبه رو نیستید و فرصت کافی برای آموزش این زبان دارید، می توانید با شرکت در دوره های ترمیک آلمانی سپانو، به صورت پیوسته زبان بیاموزید. برای آموزش هر سطح از زبان آلمانی در دوره های ترمیک، 6 ماه زمان احتیاج دارید. چون هر جلسه از کلاس ترمیک در سپانو 1 ساعت و 20 دقیقه است و کلاس ها 2 روز در هفته برگزار خواهد شد. این دوره هم برای نوجوانان و هم بزرگسالان مناسب است و در آموزشگاه سپانو در روز ها و ساعت های مختلف و برای سطوح متفاوت برگزار می شود.

علاوه بر دوره های ترمیک، در سپانو کلاس های زبان آلمانی به صورت فشرده هم برای شما وجود دارد. این دوره ها در موسسه سپانو با استقبال بی نظیر زبان آموزان رو به روست. زیرا دوره فشرده زبان آلمانی سپانو، مناسب افرادی است که به هر دلیلی مانند مهاجرت و دریافت مدرک، فرصت محدودی برای آموزش آلمانی دارند. زبان آموزان دوره های فشرده نیز می‌توانند بیشترین مطالب را در کوتاه ترین زمان ممکن بیاموزند. هر سطح در دوره فشرده آلمانی، کمتر از سه ماه آموزشی طول می‌کشد.

 

آموزش زبان آلمانی با اساتید مجرب در رشت

کلاس خصوصی آلمانی رشت در سپانو

 اگر به هر دلیل توانایی شرکت در دوره های گروهی (ترمیک و فشرده) را ندارید، پیشنهاد ما به شما، شرکت در کلاس های خصوصی سپانو با حضور اساتید برتر است. برای افرادی به دلیل مشغله های کاری و تحصیلی زمان کافی برای هماهنگ شدن در کلاس های ترمیک و فشرده را ندارند، کلاس دیگری وجود دارد. در چنین شرایطی کلاس های خصوصی مناسب افراد خواهد بود زیرا روز و ساعت دوره های خصوصی با توجه به تایم های آزاد زبان آموزان و اساتید تنظیم می شود. علاوه بر این، مطالب در کلاس های خصوصی، سریع تر از دیگر دوره ها به شما آموخته خواهد شد و می‌توانید برای تدریس مطالب با استاد خود هماهنگ کنید. لازم است بدانید که با ثبت نام در دوره های آموزش آلمانی خصوصی می‌توانید دوره خود را به صورت آنلاین، حضوری یا هیبرید بگذرانید.

مدرس زبان آلمانی مجرب در رشت

از مهم ترین ویژگی های آموزش درست و اصولی زبان آلمانی این است که استاد خوبی داشته باشید. نیمی از موفقیت زبان آموزان سپانو به تلاش اساتید برتر آلمانی در سپانو بر می‌گردد. زبان آموزان با کمک مدرسین آلمانی خوب سپانو می‌توانند زبان آلمانی را به خوبی بیاموزند و سپس با تلاش و تمرین کافی، به تسلط در این زبان برسند. پس اگر برای یادگرفتن زبان آلمانی به دنبال استاد مناسبی برای آموزش می‌گردید، لازم است به سپانو مراجعه کنید. اساتید زبان آلمانی سپانو، بهترین مدرسین رشت هستند. مدرسین سپانو با بهره گیری از بهترین منابع زبان آلمانی به تدریس این زبان به افراد علاقه مند و مشتاق آموزش می‌پردازند. اساتید آلمانی سپانو تجربه کافی در زمینه آموزش داشته و توانایی تدریس در انواع دوره های زبان آلمانی را دارند. بنابراین اگر مایل هستید زبان آلمانی را توسط اساتید زبان آلمانی توانمند بیاموزید، به سپانو مراجعه کنید.

 

زبان آلمانی در آکادمی سپانو در رشت

ثبت نام در کلاس سپانو

برای اینکه بتوانید در دوره ها و کلاس های آموزشی زبان آلمانی در سپانو شرکت کنید، لازم است ابتدا ثبت نام کنید. شما می‌توانید قبل از ثبت‌نام با مشاور آموزشگاه صحبت کرده و درمورد دوره ها از ایشان مشورت بگیرید. البته اگر قبلا زبان آلمانی را در آموزشگاه دیگر یا به صورت خود آموز و یا حتی مدت ها پیش در سپانو آموخته اید، لازم است در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و سپس با اطمینان کامل سر کلاس سطح مورد نظر خود حاضر شوید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یافتن پرسش های خود به واتس اپ کانون سپانو پیام بفرستید یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

33330595_013

32330596-7_013

منتظر حضور شما در سپانو هستیم.

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید