موسسه آموزش زبان آلمانی در رشت، سپانو

 
موسسه آموزش زبان آلمانی در رشت، سپانو
کلاس های آموزش زبان آلمانی در رشت، در بهترین آموزشگاه آلمانی، سپانو به صورت ترمیک، فشرده و خصوصی برگزار می‌شود. با ثبت نام در دوره خصوصی آلمانی می‌توانید کلاس خود را آنلاین یا حضوری بگذرانید.

زبان آلمانی را در سپانو بیاموزید.

برای یادگرفتن زبان آلمانی لازم است تا این زبان را در یکی از موسسات آموزش زبان آلمانی به صورت تخصصی بیاموزید. البته اگر قصد دارید زبان آلمانی را بیاموزید، قبل از هر چیز لازم است درمورد این زبان بین المللی اطلاعات لازم را به دست آورید و سپس آموزش را با اشتیاق شروع کنید. اما ابتدا باید برای خود هدف مشخص کنید و بدانید که چرا می‌خواهید این زبان را یاد بگیرید.

هدف شما از آموزش زبان آلمانی چیست؟

بسیاری از افراد زبان آلمانی را به دلیل مهاجرت های کاری و تحصیلی می‌آموزند. از آنجا که آلمان با کمبود نیروی کار مواجه است، می‌تواند مقصد بسیار مناسبی برای افراد باشد. بسیاری از زبان آموزان آلمانی، به قصد مهاجرت به آلمان و کشور های آلمانی زبان، آن را آموخته و سپس با شرکت در آزمون های بین المللی زبان آلمانی مانند ecl در ایران و به دست آوردن نمره حد نصاب، مدرک خود را دریافت کرده و به مقصد خود می‌رسند. شما می‌توانید با یادگرفتن زبان المانی، علاوه بر مهاجرت، به تدریس و انجام کار های مترجمی نیز فکر کنید.

 

یادگیری زبان آلمانی در رشت

دوره های آموزش زبان آلمانی سپانو

در سپانو، دوره های آموزش زبان آلمانی، به صوت های متنوعی برگزار می‌شود تا افراد بتوانند به راحتی و در کنار دغدغه های روزمره زبان آلمانی را بیاموزند. این دوره ها به صورت ترمیک، فشرده و خصوصی در اختیار زبان آموزان وجود دارد. برای اطلاع از نحوه برگزاری این دوره ها و هزینه آن ها، مطلب « دوره های آموزش آلمانی» را بخوانید و یا ادامه این مطلب را دنبال کنید.

آلمانی به صورت ترمیک در رشت

  یکی از دوره هایی که سپانو برای آموزش به افراد پیشنهاد می دهد، ترمیک است. از آنجا که آموزش به صورت گروهی بهتر صورت می گیرد، کلاس های ترمیک آموزش آلمانی برای زبان آموزان مناسب است. افراد در جمع دوستان با تمرین و تکرار بیشتر مطالب سریع تر یاد می گیرند و آموخته ها را مدت طولانی تری در ذهن خود نگه می دارند. اما بعضی از افراد به دلایل متفاوتی مانند شرایط کاری و تحصیلی یا کمبود وقت برای دریافت مدرک آلمانی شان، توانایی شرکت در کلاس های ترمیک را ندارند. برای اینگونه از افراد دوره های دیگر آلمانی در نظر گرفته شده است.

زبان آلمانی در سپانو، بهترین موسسه رشت

 

زبان آلمانی در دروه های فشرده سپانو

 دوره ای که با استقبال بسیار زیاد افراد رو به روست، کلاس های زبان آلمانی به صورت فشرده است. این دوره ها مناسب افرادی است که به هر دلیلی مانند مهاجرت و دریافت مدرک، فرصت محدودی برای آموزش آلمانی دارند. زبان آموزان دوره های فشرده نیز می‌توانند بیشترین مطالب را در کوتاه ترین زمان ممکن بیاموزند. بنابراین اگر قصد مهاجرت به کشور‌های آلمانی‌زبان را دارید، دوره های فشرده زبان آلمانی منتظر شماست. کلاس های فشرده دو روز در هفته برگزار می‌شود و هر جلسه حدود 3 ساعت به طول می‌انجامد تا بتوانید در مدت سه ماه یک سطح زبان آلمانی را بخوانید. پس اگر جزو این دسته از افراد هستید، در سپانو، آلمانی را فشرده بیاموزید:

_ قصد مهاجرت به آلمان و دیگر کشور های آلمانی‌زبان را دارید.

_ باید در آزمون بین المللی آلمانی شرکت کنید.

_ در آینده احتیاج به مدرک زبان آلمانی دارید.

_ باید در مدت کوتاه مدنظرتان و هر چه سریع تر این زبان را بیاموزید.

 

شرکت در دوره های آموزشی آلمانی در رشت

آموزش آلمانی خصوصی در رشت، موسسه سپانو

  اگر به دلیل تحصیل یا اشتغال فرصت محدودی برای آموزش دارید، و همچنین اگر هماهنگی با کلاس آلمانی گروهی برایتان سخت و یا حتی غیر‌ممکن است، آموزش را رها نکنید. زیرا روز و ساعت کلاس های خصوصی آموزش آلمانی با توجه به زمان های آزاد شما و استاد شما برنامه ریزی خواهد شد. لازم است بدانید که در کلاس های خصوصی تدریس مطالب و منابع آموزشی با نظر شما و تایید مدرس تان صورت خواهد گرفت. بنابراین آموزش با کیفیت تر و سریع تری را تجربه خواهید کرد.

مدرس برتر زبان آلمانی در رشت

از مهم ترین مواردی که در آموزش آلمانی از اهمیت بالایی برخوردار است، آموزش زبان توسط مدرس آلمانی خوب است. مدرس حرفه ای و مسلط، شما را به آموزش علاقه مند کرده و مطالب را به خوبی به شما آموخته و راه تمرین درست مطالب را نیز به شما نشان می‌دهد. با ثبت نام در دوره های سپانو، نگران استاد زبان آلمانی خود نباشید. اساتید زبان آلمانی سپانواز بهترین مدرسین این حرفه در رشت بوده که با به کارگیری شیوه های متفاوت آموزشی و همچنین کمک گرفتن از منابع معتبر، به شما آلمانی می‌آموزند.

 

بهترین موسسه آموزش آلمانی رشت

موفقیت را به سپانو تجربه کنید.

 تعداد زیادی از زبان آموزانی که در سپانو آلمانی آموخته اند، حالا در یکی از کشورهای آلمانی‌زبان در حال تحصیل، کار یا تحصیل و کار در کنار هم هستند. علاوه بر این، نیمی دیگر از زبان آموزان سپانو در حال حاضر در آموزشگاه های زبان آلمانی در حال تدریس هستند. در واقع این موضوع نشان‌دهنده این است که سپانو از ابتدا تا انتهای آموزش یاری‌گر شما خواهد بود و به شما در مسیر آموزش کمک می‌کند.

افراد موفق در زبان آلمانی، با شرکت در دوره ها و کلاس های سپانو، این زبان را آموخته اند و سپس برای آماده شدن در آزمون های آلمانی در کلاس های آمادگی آزمون شرکت کرده اند. لازم است بدانید که سپانو اولین برگزارکننده آزمون ecl در ایران است بنابراین شما بعد از آموزش این زبان می‌توانید با شرکت در این آزمون بین المللی، مدرک زبان آلمانی خود را دریافت کنید.


بهترین دوره آلمانی در رشت

ثبت نام در مرکز آموزشگاهی سپانو

قبل از ثبت نام در موسسه سپانو، شما می‌توانید با مشاور آکادمی سپانو صحبت کنید. در این صورت سوالات خود را درمورد دوره ها و کلاس ها از مشاور می‌پرسید و از ایشان کمک می‌خواهید تا شما را در بهترین دوره ای که متناسب با شرایط تان است، معرفی کند. اگر قبل از ثبت نام سوالی درمورد دوره ها و کلاس هعا دارید، می‌توانید به صورت تلفنی با شماره های زیر تماس گرفته یا سوالات خود را در واتس اپ سپانو مطرح کنید.

33330595_013

32330596-7_013

لازم است بدانید که چنانچه قبلا زبان آلمانی را در آموزشگاه های دیگر یا به صورت خود آموز آموخته اید و یا حتی مدت ها پیش به آموزش این زبان در سپانو پرداخته اید، لازم است تا ابتدا در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و سپس آموزش خود را با اطمینان شروع کنید.

لوگوی سپانو

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید