استاد خوب آلمانی در رشت

 
استاد خوب آلمانی در رشت
زبان آموزان سپانو، دوره های آموزش آلمانی خود را توسط مدرسین برتر زبان آلمانی در سپانو می‌آموزند. برای آموزش این زبان می‌توانید به سپانو مراجعه کرده و آلمانی را در دوره های ترمیک، فشرده و خصوصی بیاموزید.

مدرس برتر زبان آلمانی در رشت

 اگر برای آموزش زبان آلمانی نیازمند استاد خوب و متخصص هستید، بدون از دست دادن وقت، به سپانو مراجعه کرده و این زبان توسط اساتید برتر آلمانی رشت بیاموزید. موسسه سپانو با کمک گرفتن از اساتید خوب در زمینه آموزش زبان آلمانی و همچنین با استفاده از منابع آموزشی مناسب، زبان آلمانی را به علاقه‌مندان آموخته و آن ها را برای آزمون های بین المللی و موفقیت در آن ها آماده می‌کند.

شما هم جزو زبان آموزان موفق سپانو باشید.

 تعداد زیادی از زبان آموزانی که در سپانو آلمانی آموخته اند، حالا در یکی از کشورهای آلمانی‌زبان در حال تحصیل، کار یا تحصیل و کار در کنار هم هستند. علاوه بر این، نیمی دیگر از زبان آموزان سپانو در حال حاضر در آموزشگاه های زبان آلمانی در حال تدریس هستند. در واقع این موضوع نشان‌دهنده این است که سپانو از ابتدا تا انتهای آموزش یاری‌گر شما خواهد بود و به شما در مسیر آموزش کمک می‌کند.

تدریس زبان توسط بهترین اساتید آلمانی رشت

افراد موفق در زبان آلمانی، با شرکت در دوره ها و کلاس های سپانو، این زبان را آموخته اند و سپس برای آماده شدن در آزمون های آلمانی در کلاس های آمادگی آزمون شرکت کرده اند. لازم است بدانید که سپانو اولین نماینده برگزارکننده آزمون ecl در ایران است بنابراین شما بعد از آموزش این زبان می‌توانید با شرکت در این آزمون بین المللی، مدرک زبان آلمانی خود را دریافت کنید.

کلاس های آموزش آلمانی سپانو در رشت

دوره ها و کلاس های زبان آلمانی سپانو در رشت، به گونه های متعددی برگزار می‌شود تا افراد بتوانند در کنار مشغله های کاری و تحصیلی خود، آموزش آلمانی را ادامه داده و هر روز بیشتر به موفقیت نزدیک شوند. این دوره ها به شکل های ترمیک، فشرده و خصوصی در سپانو وجود دارد تا افراد بتوانند از آن برای آموزش بهتر استفاده کنند. البته لازم است بدانید که اگر در دوره خصوصی ثبت نام کنید، می‌توانید با تصمیم خود، کلاس خصوصی تان را به صورت حضوری، آنلاین و هیبرید بگذرانید.

در دوره ترمیک آلمانی بیاموزید.

 از آنجا که آموزش به صورت گروهی بهتر صورت می گیرد، کلاس های ترمیک آموزش آلمانی برای زبان آموزان مناسب است. افراد در جمع دوستان با تمرین و تکرار بیشتر مطالب سریع تر یاد می گیرند و آموخته ها را مدت طولانی تری در ذهن خود نگه می دارند. اما بعضی از افراد به دلایل متفاوتی مانند شرایط کاری و تحصیلی یا کمبود وقت برای دریافت مدرک شان، توانایی شرکت در کلاس های ترمیک را ندارند. در این صورت دوره های دیگری به آن ها پیشنهاد می‌شود.

آموزش زبان آلمانی آسان در بهترین موسسه آلمانی رشت، سپانو

کلاس زبان آلمانی فشرده رشت در سپانو

گاهی افراد که مجبور هستند تا زبان آلمانی را در مدت محدودی بیاموزند، تا برای دریافت مدرک آلمانی و مهاجرت حاضر شوند. در این صورت دوره های فشرده در اختیارشان قرار خواهد گرفت. لازم است بدانید که در حالت کلی، دوره های فشرده آلمانی سپانو در رشت، مناسب افرادی است که برای یادگرفتن عجله دارند و باید هر چه سریع تر این زبان را بیاموزند. این بدان معناست که اگر برای آموزش آلمانی هدف های زیر را دنبال می‌کنید، در این دوره در سپانو شرکت کنید.

شرکت در تعیین سطح سپانو

اگر قبلا زبان آلمانی را به صورت خود آموز یا در آموزشگاه دیگری خوانده اید، لازم است برای شروع دوره ها در سپانو ،در آزمون تعیین سطح شرکت کنید. حتی اگر مدت های پیش این زبان را در سپانو آموخته اید و حالا قصد ادامه دادن آن را دارید نیز، شرکت در تعیین سطح زبان آلمانی سپانو لازم است. این آزمون تعیین سطح به شما کمک می‌کند تاسطح زبان آلمانی تان مشخص شده و بتوانید به ادامه آموزش مطالب بپردازید. همچنین می‌توانید با شرکت در آزمون تعیین سطح، از نقاط ضعف و قوت خود آگاه شوید و به ادامه آموزش بپردازید.

یادگرفتن آلمانی در بهترین کانون زبان آلمانی رشت

ثبت نام در دوره های آموزش آلمانی رشت

برای شرکت در دوره های آموزش زبان آلمانی بهترین آموزشگاه در رشت باید به مرکز آموزشگاه مراجعه کرده و بعد از تکمیل فرم ثبت نام، منتظر شروع کلاس ها باشید. اگر قبل از ثبت نام در مورد دوره ها و کلاس ها سوال دارید، می‌توانید با مرکز آموزشگاه تماس گرفته و یا به واتس اپ پیام ارسال کنید.

33330595_013

32330596-7_013

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید