زمان برگزاری آزمون ecl آلمانی

 
زمان برگزاری آزمون ecl آلمانی
برای اطلاع از زمان برگزاری آزمون ecl زبان آلمانی این مطلب را بخوانید. باید حتما یک ماه قبل از زمان برگزاری آزمون ای سی ال، ثبت نام خود را تکمیل کنید.

مهاجرت به آلمان و کشور های آلمانی زبان

 اگر به فکر مهاجرت به آلمان یا کشورهای آلمانی زبان هستید، باید بدانید که شرکت در آزمون و دریافت مدرک زبان آلمانی برای شما لازم است. در غیر این صورت به نتیجه نهایی خود نمی رسید. چون تمامی دانشگاه ها و موسسات برای ادامه تحصیل و کار در آلمان و کشور های آلمانی زبان، برای پذیرش شما به چنین مدرکی احتیاج دارند. اما خوب است بدانید، اینکه در چه آزمونی شرکت می کنید، چندان اهمیتی ندارد اما در آن آزمون باید نمره خوبی دریافت کنید تا مدرک خود را دریافت کنید. 

آزمون معتبر ecl

این آزمون از اهمیت زیادی در کل دنیا برخوردار است. زیرا نهاد های بین المللی معتبر در حوزه زبان آلمانی مانند Goethe، Telc، ÖSD این آزمون را تایید کرده اند. همچنین این آزمون در انجمن آزمایش کنندگان زبان اروپا ( ALTE ) نیز معتبر و مورد تایید است. آزمون ECL بخش های مختلفی را شامل می شود که می تواند به صورت دقیق سطح زبان آلمانی هر فرد را در هر مهارت مورد بررسی قرار دهد.

آزمون ecl آلمانی

بخش های مختلف آزمون ecl آلمانی

به منظور بررسی همه جانبه زبان آلمانی افراد برای دریافت مدرک، آزمون ecl المانی مهارت های مختلفی از این زبان را آزمون می گیرد. این مهارت ها شامل مهارت های خواندای، نوشتاری، شنیداری و مکالمه زبان آلمانی است. سوالات بخش های مختلف این آزمون بدین گونه است که هر کدام از مهارت ها شامل 20 سوال است. هر مهارت آزمون آلمانی شامل دو بخش است که آزمون دهندگان باید در هر بخش به 10 سوال پاسخ دهند. هر سوال شامل 1.25 نمره است و در حالت کلی آزمون از 100 نمره بررسی خواهد شد.

برای قبول شدن در کل آزمون باید حداقل میانگین 60 درصد از کل مهارت های آزمون ECL را کسب کنید. مثلا اگر در چهار مهارت 80، 80، 50 و 40 درصد امتیاز را بگیرید، میانگین آن 62.5 درصد می شود و شما آزمون را پشت سر گذاشته اید. اما در آزمون های دیگر چنین چیزی وجود ندارد. و بدین معناست که شما دو مهارت را پاس نشده اید. این یعنی شانس قبولی شما در آزمون ECL بسیار بیشتر از سایر آزمون هاست.

  آزمون ECL مهارت های زبان آلمانی را در 2 گروه مختلف، دسته بندی می کند. مهارت های WRITING و READING در یک گروه قرار می گیرند. در حالی که مهارت های LISTENING و SPEAKING در گروه دیگری هستند. زمانی که شما نتوانید یکی از مهارت ها را در یک گروه پاس کنید و قبول شوید، باید هر دو مهارت آن گروه را دوباره تکرار کنید. مثلا اگر در بخش WRITING شکست بخورید، باید هم WRITING و هم READING را دوباره آزمون دهید.

برای اینکه در مهارت ها شکست نخورید و موفق شوید، بهتر است با نمونه سوالات آزمون آشنا شوید. برای مثال میتوانید سوالات بخش Schreiben آزمون ecl را دانلود کرده و مطالعه کنید.

زمان ثبت نام در آزمون آلمانی ecl

 به طور معمول، مهلت ثبت نام آزمون ecl یک ماه قبل از تاریخ وقوع امتحان است. اما در اکثر مواقع ، این اجازه را به افراد می دهند تا یک هفته اضافه تر از زمان تعیین شده نیز، ثبت نام انجام دهند. اما لازم است این موضوع را بدانید که ثبت نام دیر هنگام با هزینه های اضافی انجام می شود. پس اگر بعد از کسب اطلاعات کافی در مورد این آزمون، تصمیم به ثبت نام گرفتید، دقت کافی و عجله به خرج دهید و حتما در زمان مقرر ثبت نام خود را کامل کنید.

تاریخ برگزاری آزمون ای سی ال

 هر ساله امتحان ECL (B1 و B2) هر دو ماه یکبار برگزار خواهد شد. یعنی امتحانات در ماه های فوریه، آوریل، ژوئن، اوت، اکتبر و دسامبر برگزار می شود. با این توضیحات اگر کسی در یک ماه شکست بخورد، لازم نیست مدت زیادی تا امتحان بعدی صبر کند. در برخی از محل‌های امتحان، تاریخ امتحان شفاهی و مهارت‌های ارزیابی شده در نوشتار (درک خواندن و شنیدن و ارتباط نوشتاری) ممکن است متفاوت باشد.

آزمون آلمانی ecl در گیلان

نحوه شرکت در آزمون ecl آلمانی

 برای اینکه در آزمون آلمانی ecl شرکت کنید، باید ثبت نام کنید، مدارک لازم خود را آماده کنید و در روز آزمون حاضر شوید. سپانو تنها نماینده آزمون ecl در ایران است. در واقع آموزشگاه سپانو در رشت، اولین برگزار کننده آزمون ecl در استان گیلان و حتی ایران است. پس اگر قصد مهاجرت به آلمان و یا کشور های آلمانی زبان را دارید و یا به هر دلیل دیگری احتیاج به دریافت مدرک زبان آلمانی دارید، در آزمون ecl شرکت کنید. از آنجا که  مهلت اعتبار مدرک آزمون ecl مادام العمر است، شما میتوانید تا مدت ها از مزایای این مدرک زبان آلمانی استفاده کنید.

برای شرکت در آزمون کافیست هر زمان که تصمیم خود را گرفتید، با شماره رو به رو تماس گرفته و ثبت نام کنید.   09391312829

موفق شدن در آزمون آلمانی

برای موفقیت در آزمون زبان آلمانی باید مطالب این زبان را به طور کامل یاد بگیرید و بعد تمرین کنید. پس قبل از تمرین باید آلمانی را به صورت حرفه ای آموزش ببینید. برای یادگرفتن آلمانی میتوانید به بهترین موسسه آلمانی گیلان در رشت یعنی سپانو مراجعه کنید. در سپانو با شرکت در دوره مد نظر و مناسب خودتان آموزش خود را تا سطحی که لازم است کامل کنید.

 برای ثبت نام در آموزشگاه سپانو می توانید وارد سایت سپانو شوید یا به موسسه سپانو مراجعه کنید. اما اگر قبل از ثبت نام سوالی درمورد کلاس ها و دره ها دارید، با ما به شماره های زیر تماس بگیرید.

 33330595_013

32330596-7_013

شما می توانید این شماره را در تلفن همراه خود ذخیره کنید و به واتس اپ سپانو پیام بدید. 09215231719 و یا با یه کلیک، با ما مسقیما در واتس اپ صحبت کنید.

فراموش نکنید که اینستاگرام، توییترو فیسبوک سپانو را هم دنبال کنید تا از اخبار ما مطلع بشید. 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید