مقالات

واژگان پرتکرار در لیسنینگ آزمون آیلتس

خانه آیلتس آفرینش  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴
واژگان پرتکرار در لیسنینگ آزمون آیلتس
حتما هنگام زدن تست های لیسنینگ و یا تحلیل سوالات دقت کرده اید که برخی کلمات بارها در این بخش تکرار شده اند و اتفاقا لغاتی هستند که شما بارها و بارها آن ها را دیده اید اما حین زدن تست بعلت بی دقتی یا استرس املای آن ها را اشتباه می نویسید!
خب باید بدونید که بخش لیستینگ آیلتس توی هر دو نوع آکادمیک و جنرال مشترکه، پس فرقی نمی کنه شما کدوم تست رو شرکت می کنید.
خانه آیلتس آفرینش تنها مرکز تخصصی آیلتس در کشور حالا فایل بسیار ارزشمندی رو منتشر کرده که توی اون ۱۲۰۰ لغت پرکاربرد در بخش شنیداری آیلتس رو معرفی می کنه. 

حتما باید بدونید که دونستن لغت و املای دقیقش خیلی توی نمره لیستینگ آیلتس مهمه . شما هم می تونین با رفتن به لینک زیر این فایل رو دانلود کنید و باهاش مهارت شنیداری آیلتس خودتون رو تقویت کنید. 

راستی سپانو نماینده خانه آیلتس آفرینش با برگزاری دوره ها و آزمونهای آزمایشی آیلتس شما رو با بالاترین سطح آمادگی تا موفقیت نهایی همراهی میکنه.

خانه آیلتس آفرینش تنها و معتبرترین مرکز تخصصی  آیلتس کشور

👇👇دانلود فایل از طریق لینک زیر 👇👇
 
The 1200 most commonly repeated words in IELTS Listening test
 
در سایت آفرینش آمده است: متاسفانه بسیاری از داوطلبین آزمون آیلتس در بخش لیسنینگ نمره زیادی را نه بخاطر ندانستن نکات و تکنیک ها، بلکه بعلت غلط املایی از دست می دهند.
فایلی که در سایت و گروه تلگرامی خانه آیلتس آفرینش در دسترس قرار گرفته، 1200 لغت پرتکرار در قسمت لیسنینگ را گردآوری کرده است که بسیار مفید است و با مطالعه و تمرین کلمات آن بسیاری از غلط های املایی شما برطرف خواهد شد.
پیشنهاد میشود در حین مطالعه هر لغت، تلفظ بریتیش و امریکن آن را نیز گوش کنید تا با نحوه ادا شدن و تلفظ هر کدام از آن کلمات آشنایی داشته باشید.
برای دانلود بر روی لینکی که در سایت آفرینش قرار دارد کلیک کنید یا می توانید فایل را از کانال تلگرام آفرینش بوکز دانلود کنید.
The 1200 most commonly repeated words in IELTS Listening test
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید