مقالات

آزمون انگلیسی دولینگو

آموزشگاه زبان سپانو  ۱۳۹۹/۰۱/۳۰
آزمون انگلیسی دولینگو
آزمون دولینگو یکی از آزمون های جدید زبان انگلیسی ایت که در زمان کرونا و کوید 19 بهترین جایگزین برای همه کسانی هست که به مهاجرت فکر می کنن

آزمون دولینگو

تست یا آزمون دولینگو بهترین جایگزین برای آزمونهای دیگر در زمان کروناست، خیلی زود جوابش میاد، خیلی ارزونه و البته از خونه خودتم می تونی انجامش بدی 

حالا سپانو هم براتون دوره های دولینگو به صورت آموزش دولینگو خصوصی و عمومی در نظر گرفته که فقط با آموزش آنلاین انجامش می ده.

پس خونه بشین یاد بگیر و تست بده

 زمان برگزاری تست دولینگو چقدره؟

در تست دولینگو هر چهار مهارت شما سنجیده میشه.ریدینگ،رایتینگ،اسپیکینگ و لیسنینگ.

کل آزمون دولینگو 60دقیقه طول میکشه.5دقیقه آشنایی با آزمون و توضیحات اولیه که نمره نداره.45 دقیقه برای ارزیابی هر چهار مهارت شما. 10 دقیقه مصاحبه تصویری با سوالات آزاد.(این مصاحبه ضبط میشه و همراه نمره نهایی آزمون شما به کالج یا موسسه مدنظر شما فرستاده میشه اما نمره نداره).

چرا دولینگو؟

شما می تونید در منزل با آسایش کامل و در زمانی که براتون راحت و مناسب تره آنلاین آزمون بدین.هزینه تست دولینگو از آزمون های آیلتس و تافل کمتره(فقط 49 دلار). نتیجه تست رو میتونین بدون پرداخت هزینه اضافی با تعداد نامحدودی از کالج ها به اشتراک بذارید.

جواب آزمون خیلی سریع و بعد از 48 ساعت به شما داده میشه.

 Doulingo’s Sample test آزمون آزمایشی دولینگو

 می تونید برای آشنایی دقیق تر با آزمون دولینگو ،آزمون آزمایشی بدید.آزمون آزمایشی دولینگو یا سمپل تست 15 دقیقه طول میکشه.سمپل تست دولینگو کاملا رایگانه و هر چند دفعه که بخواین می تونین توش شرکت کنین.فراموش نکنید تست آزمایشی کوتاه تر از آزمون اصلیه.

چطور در آزمون رایگان دولینگو یا آزمون دولینگو (اصلی) شرکت کنیم؟

برای شرکت در تست رایگان یا تست دولینگو فقط کافیه به سایت دولینگو برین و یک اکانت درست کنید.برای درست کردن اکانت فقط به یک آدرس ایمیل احتیاج دارین. بعد از این میتونید تست رایگان بدین یا تست اصلی رو بخرید. وقتی هزینه تست دولینگو رو پرداخت کردین مجبور نیستین همون موقع تست بدین. میتونید هر زمان آماده اید در تست شرکت کنید.

شرایط مورد نیاز آزمون:

پاسپورت یا گواهی  رانندگی یا گاورنمنت آی دی

یک اتاق ساکت و روشن

یک ساعت وقت (بدون اینکه کسی مزاحمتون بشه)

کامپیوتری که دوربین جلو داشته باشه

کامپیوتری که اتصال اینترنت و صفحه مرورگر داشته باشه

رایتینگ و اسپیکینگ دولینگو:

تست دولینگو یک بخش نوشتاری  و مصاحبه تصویری هم داره.به شما دو تا موضوع (تاپیک )به صورت سوال داده میشه .شما باید یک موضوع رو برای مصاحبه تصویری  انتخاب کنبد و 3 دقیقه راجع بهش صحبت کنید. برای موضوع دوم 5 دقیقه مینویسید.از دو دقیقه دیگه برای دیدن سوال و برنامه ریزی میتونید استفاده کنید.

قوانین مصاحبه تصویری:

استفاده از هدفون، هندزفری و سمعک ممنوع

هرگونه تعامل،ارتباط و صحبت با شخص دیگر ممنوع

استفاده از گوشی یا هر وسیله دیگر ممنوع

چشم برداشتن و روبرگداندن از صفحه نمایشگر ممنوع

وقتی مصاحبه رو بدید یک پشتیبان این موارد رو چک میکنه و اگر قوانین ر رعایت نکرده باشین تقلب به حساب میاد . در صورت تشخیص تقلب مجبوررید دوباره آزمون بدید؟ پشتیبان اجازه اعلام مردود بودن امتحان رو داره .هزینه هم به شما برنمیگرده.این قوانین در 5 دقیقه اول آزمون که معرفی آزمون و قوانین هست به شما اعلام میشه.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید