۲۹ آبان ۱۳۹۸

مقالات

چرا آلمان کشور خوبی برای مهاجرت است؟

آموزشگاه زبان سپانو  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
چرا آلمان کشور خوبی برای مهاجرت است؟
با اقتصاد قدرتمند و بازار کار ، جای تعجب ندارد که مهاجرت به آلمان بعنوان یک انتخاب محبوب در میان مهاجران است که به دنبال کار و زندگی در خارج از کشور هستند. طبق اعلام صندوق بین المللی ، آلمان چهارمین اقتصاد بزرگ جهان را است. در این مقاله ما به شما دلایلی را آورده ایم که نشان میدهد چرا کشور آلمان یک کشور خوب برای مهاجرت است.

آینده شغلی جوانان در آلمان

 

آلمان یکی از پایین ترین نرخ بیکاری جوانان در اروپا را دارد. یک عامل مهم در این امر ، برنامه کارآموزی فراوان آن است که یک برنامه آموزش دوگانه را در کنار آموزش برای حرفه های متعدد از جمله نجاری ، لوله کشی و مکانیک خودرو ارائه می دهد. شهروندان خارجی و مهاجر اتحادیه اروپا نیز واجد شرایط این کارآموزی ها هستند و شانس حضور آنها در این حرفه ها به دلیل وجود مکان های فراوان برای کارآموزی از همیشه بیشتر است.

کشوری برای عاشقان سرعت

 بسیاری از بزرگراه های آلمان محدودیت سرعت ندارند ، بنابراین می توانید روی آن قدم بردارید و ماشین خود را آزمایش کنید. این یک اتفاق عالی برای عاشقان سرعت است. اگر دو چرخ را به چهار چرخ ترجیح می دهید ، آلمان برای دوچرخه سواران نیز به خوبی آماده می شوند.

تنوع نان های خوشمزه در آلمان

 نانوایی های آلمان در سراسر جهان مشهور هستند و طعم بی نظیری را ارائه می دهند. از نانهای سالم بذر گرفته تا شوارتزروت (نان چاودار) تا برتزل ، نان باگت و تعداد زیادی از برتچن های مختلف (حلقه های نان) ، تنوع نان در آلمان فراوان است و طبق آمار تقریبا 1200 تنوع نان دارد.

Bienenstich کیکی که حتما باید آنرا امتحان کنید

به علاوه نان های خوشمزه آلمانی ، یک کیک آلمانی وجود دارد که حتما باید در طول عمر خود حتما یکبار آنرا امتحان کنید. Bienenstich یا "کیک سوزن زنبور" با خمیر مخمر شیرین ساخته شده است ، با یک لایه ضخیم از خامه پر شده و در بالای آن با یک کارامل هلوی بادام ترد و پروانه ای تهیه می شود. این کیک به تنهایی دلیل کافی برای مهاجرت است. Bienenstich نام خود را بر اساس یک داستان بدست آورده که گفته می شود هنگامی که برای اولین بار ساخته شد ، زنبور عسل به سمت شیرینی آن کشیده شد و نانوا را نیش زد.

حقوق کارگران در آلمان

 کشور آلمان با کارگران در آلمان برخورد خوبی دارد. طبق آمار سال 2012 OECD ، آنها ساعات کار هفتگی کمتری نسبت به کارمندان انگلستان و ایالات متحده دارند. حمایت اشتغالی بالاتری نیز دارا میباشند ، به ویژه در مقایسه با آمریکا ، که در سال 2013 بدترین اخراجی های فردی و جمعی در قراردادهای منظم را داشت. اما در آلمان اگر اخراج شوید نیز خبر بدی نیست: شرکت ها در آلمان موظفند که برای هر سالی که کارگر در آن شرکت کار کرده ، دستمزد یک ماهه اضافی آنرا را پرداخت کنند.

آلمان کشوری عالی برای بزرگ کردن کودکان با زمین های بازی فراوان و زیبا

زمین های بازی فراوان و زیبا در آلمان این کشور را به یک مکان عالی برای بزرگ کردن کودکان تبدیل کرده. که با تخیل طراحی شده و شما با پارکهایی همراه با قاب های بزرگ کوهنوردی چوبی ، عنکبوت های غول پیکر و تاپ های چرخان چرخشی که مانند یک تردمیل است. بسیار هیجان انگیز ، زیبا و سرگرم کننده است. بنابراین شگفت آور نیست که زمین های بازی با طراحی آلمانی تقاضای بین المللی دارند.

کشور آلمان دارای سرگرمی های فراوانی است

 آلمانی ها به سرگرمی های خود اهمیت میدهند. در یک شنبه های آفتابی در Tempelhofer Feld ، بزرگترین پارک عمومی و فرودگاه سابق برلین ، مردم از هر وسیله ی ممکن برای پیمودن باند قدیمی استفاده می کنند. از اسکی غلتکی گرفته تا دوچرخه سواری مجدد (دوچرخه سواری اما دراز کشیده). اما چنین سرگرمی های شخصی هستند. برای سرگرمی های دیگر باشگاه (Vereine) وجود دارد.

کشور آلمان دارای یک سیستم حمل و نقل عمومی و جاده ای بسیار خوب میباشد